ریال
Farsi
جستجو

درباره ما

شرکت بازرگانی فرامرز فعالیت خود را در زمینه ی واردات و توزیع موتور سیکلت ،دوچرخه و قطعات یدکی با اتکا به ۴ دهه گذشته در زمینه تهیه و توزیع موتورسیکلت و لوازم یدکی آن، همچنین با استفاده از گروهی متخصص و با در نظر گرفتن شرایط  از جمله: ملاحضات اقتصادی، فرهنگی و اعتقادی راسخ به ارايه بهترین ها به مردم شایسته این استان، تمام تلاش خود را جهت ارایه ی خدمات و محصولات هرچه بهتر به مصرف کنندگان به کار گرفت. در این راستا با بهره گیری از سابقه و تجربه ی گرانبهای خود توانست در اندک مدتی جایگاهی بی بدیل را در زمینه ی واردات و توزیع موتور سیکلت ،دوچرخه و قطعات یدکی آن، در  سطح کشور کسب نماید.

شرکت بازرگانی فرامرز در اولین سال حضور در بازار دوچرخه، اقدام به واردات و عرضه دوچرخه در سایزهای 12، 16، 20، 24، 26 کرد. از آن سال به بعد همواره با کمک و راهنمایی مصرف کنندگان و تکنیسین های خود به سرعت اقدام به بروزرسانی و افزایش کیفیت محصولات عرضه شده نمود.

فعالیت کنونی

شرکت بازرگانی فرامرز همواره در تلاش بوده است تا از دیدگاه مصرف کنندگان و متخصصان، محصولات خود را به گونه ای انتخاب کند که به یک میزان مطلوب کیفی و قیمتی دست یابد؛ تا با این کار در وقت و بودجه مصرف کننده صرفه جویی شود. در راستای تحقق این اهداف، شرکت بازرگانی فرامرز علاوه بر ارایه برندهای اختصاری خود در بازار دوچرخه، اقدام به عرضه دوچرخه های برندWSTANDARD نموده که بزرگترین و پیشرفته ترین کمپانی دوچرخه سازی در سطح جهان نمود . تا این اقدام مهر تاییدی بر مشتری مداری این گروه زده باشد.

مضاف بر فعالیت در زمینه دوچرخه و قطعات یدکی آن، این گروه به واردات و توزیع ماشین و موتورشارژی با بالاترین میزان کیفی و نازلترین قیمت اقدام کرده است که بازخورد خوبی را در سطح بازار داشته است. در حال حاضر این گروه با نمایندگان فعال در سطح کشور، یکی از بزرگترین توزیع کنندگان دوچرخه ماشین و موتور شارژی و قطعات یدکی آن است. اکنون شرکت بازرگانی فرامرز مفتخر است با عرضه کالاهای موغوب و با ضمانت معتبر، سهمی هرچند کوچک را در بهبود سلامتی جامعه داشته باشد.

چرا ما؟

اتکا به تجربیات گرانبها در صنعت موتور سیکلت و دوچرخه در ۴۰ سال گذشته و اقدام به واردات انحصاری دوچرخه و موتورسیکلت توسط شرکت بازرگانی فرامرز سبب گشته که شرایط مناسبی جهت ارایه محصولات و خدمات ممتاز در بالاترین سطوح به مشتریان فراهم آید. یکی از مواردی که پیوسته مایه ی خشنودی و انرژی این گروه میباشد مشاهده حقیقتی است که در بیشتر اوقات برای بسیاری از مشتریان ما اتفاق افتاده و آن انتخاب مجدد محصولات شرکت بازرگانی فرامرز توسط ایشان بوده است.

مطمعئنا در جهان امروزی وارد شدن به عرصه های تجاری، با توجه به فراوانی تولید و عرضه در سراسر دنیا و تبع آن کشور، که از درجه کیفی و قیمتی متنوع برخوردار هستند کاری نه چندان ساده است. اما دوام و ماندگاری در بازار تجاری امروز کاری بس دشوارتر است که با جلب نظر شما مشتری گرامی امکان پذیر است.

ما در کنار تنوع بی نظیر محصولات، با به کارگیری نیروی جوان و دانش در کنار تجربه امیدواریم که بتوانیم جواب گوی نیازهای شما مصرف کننده عزیز باشیم. بی گمان دوچرخه نقشی ممتاز و غیر قابل انکار در سلامتی افراد جامعه دارد و میبایست در انتخاب آن دقت کافی و ژرفی داشته باشیم. البته لازم به ذکر است که بخش عمده ای از فرآیند انتخاب و خرید دوچرخه به عهده ی عرضه کننده محصول است.

عرضه کننده میبایستی، با در اختیار گذاشتن اطلاعات کیفی و کمی و به دور از فایده نگری راه را برای انتخاب هرچه بهتر مصرف کننده هموار نماید و از طرف دیگر بتواند با عرضه محصولات با کیفیت و استاندارد، نیاز مصرف کننده را به درستی جوابگو باشد.

در جهت تحقق این اهداف، ما هم اکنون در کنار معتبرترین برند دوچرخه سازی دنیا (WSTANDARD) اقدام به عرضه سایر برندهای داخلی و خارجی نموده ایم که تنوع بی نظیری از محصولات را به همراه آورده است.

شرکت بازرگانی فرامرز با ارائه مشاوره های فنی و خدمات پس از فروش گسترده سعی در جلب رضایت و حمایت شما مصرف کنندگان گرامی دارد تا شما مشتریان عزیز بتوانید از دوچرخه هایی با کیفیت و در سطح استاندارد جهانی بهره مند شوید. امیدواریم کوشش های ما در جلب رضایت خاطر شما موثر افتد.